Tablotelelapto.pl | Skup
17638
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17638,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
bg
bg
bg

CZYM DOKŁADNIE SIĘ ZAJMUJEMY?

Naszą domyślną branżą jest skup uszkodzonych telefonów, laptopów i tabletów. Skupujemy urządzenia z każdego rodzaju wadą, natomiast jeśli posiadasz używany,  w 100% sprawny sprzęt, skontaktuj się z nami i dowiedz się ile zaproponujemy!

SKĄD POMYSŁ NA SKUP USZKODZONEJ ELEKTRONIKI?

Sami doskonale wiemy jak łatwo jest uszkodzić urządzenie – przypadkowy upadek, zalanie sprzętu – to może się przytrafić każdemu z nas.

Z reguły naprawa jest nieopłacalna. Telefon, laptop czy tablet trafiają do szuflady a potem do kosza.

JAK SPRZEDAĆ USZKODZONY SPRZĘT?

Jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż uszkodzonego urządzenia, zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego, w celu okazania nam sprzętu do wyceny.

Z reguły wycena dokonywana jest natychmiastowo. W niektórych przypadkach potrzebna jest dokładna ekspertyza urządzenia, w tym wypadku wycena może wydłużyć się do 24h

JAK WYCENIANE JEST URZĄDZENIE?

Urządzenia wyceniane są indywidualnie. Oferujemy do 70% wartościsprawnego urządzenia. Cena uwarunkowana jest od modelu, rodzaju uszkodzenia, stanu wizualnego oraz zawartości zestawu (pudełko, ładowarka etc.).

Najszybszym sposobem wyceny jest kontakt telefoniczny, błyskawicznie podajemy orientacyjną kwotę skupu.

JAK SZYBKO OTRZYMAM PIENIĄDZE?

Po dostarczeniu nam sprzętu osobiście, pieniądze wypłacane są natychmiastowo!

Transakcja jest bezpieczna, szybka i wygodna, a kwoty oferowane przez TabloTeleLapto naprawdę atrakcyjne!

CO SIĘ DZIEJE Z DANYMI I URZĄDZENIEM PO SPRZEDAŻY?

Naprawa uszkodzonych telefonów, czy innej elektroniki w 90% przypadków jest nieopłacalna. Urządzenie jest rozbierane na części.

Jeżeli uszkodzony telefon, laptop czy tablet uruchamia się, istnieje możliwość odzyskania danych. W takim wypadku prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o tym. Zrobimy to dla Ciebie, zupełnie za darmo!

W przeciwnym wypadku dane zostaną usunięte bezpowrotnie.

Opinie klientów: